اتوبار، باربری شهران

یکی از مهم ترین دغدغه های ساکنین شهر تهران ، مخصوصا در منطقه ۵ که جمعیت زیادی دارد ، مراحل اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در فصول جابجایی می باشد. معمولا جابجا ردن وسائل سنگین مثل یخچال ، فرگاز ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، انرژی زیادی را از افراد می گیرد. اما با شمال بار شما دیگر نگران این موارد نیستید. در اسرع وقت باتوجه به نزدیکی شعبه غرب ما به شهران به درب منزل شما اتوبار ارسال می شود و در حین انجام باربری نیز تمام اصول و روش های حرفه ای حمل  بار در نظر گرفته می شود.

مهم ترین خدمات ما عبارتند از:

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی

حمل انواع وسائل و اثاثیه منزل و شرکت ها در زمان جابجاییی و نقل مکان – برای این منظور ما تعداد زیادی اتوبار در اختیار داریم که همگی از نظر سخت افزاری تجهیز شده اند و با ظرفیت بالا جهت بارگیری و توان حرکتی ویژه ، سریعترین و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. کافیست یکبار شمال بار را انتخاب کنید تا همیشه ما را به دوستان و بستگان خود پیشنهاد دهید. در تمام ماه های سال به ویژه فصول مربوط به اسباب کشی، بیشترین تخفیف را از ما بخواهید.

بسته بندی کامل در باربری شهران

یکی از ویژگی هایی که سریع بار را از رقبا متمایز می کتد ، توجه به بسته بندی اصولی و کامل اثاثیه شماست. در طول فعالیت این مجموعه باربری در شهران ، هموراه تلاش کرده ایم که شادی و رضایت مشتریان را در اولویت قرار دهیم. یکی از مواردی که موجب آسودگی خیال کارفرما می شود ، اطمینان از عدم ضربه خوردن یا خسارت دیدن اثاثیه منزل ایشان است. ما با ابزاری همچون کارتن محکم ، فوم ، انواع محافظ ، قبل از شروع عملیات باربری ، اشیا و وسائل و انواع اثاثیه حتی مبل و میز ناهارخوری و پیانو را بسته بندی می کنیم.

تعهد در انجام وظایف و تضمین ایمنی بار

در نهایت ، آنچه برای مشتریان ما در شهران و البته تمام مناطبق دیگر اهمیت دارد ، حس اعتماد به مجموعه ای که امور خود را به آن سپرده اند و انتظار بابت انجام دقیق و بی کم و کاست تعهدات است. در باربری این تفکر بیشتر دیده می شود و ما موظفیم که پاسخگوی شما باشیم. مدیریت مجموعه ، کارگران و پرسنل ، همگی در قبال شما و بار و اثاثیه شما مسئول و متعهد هستند و نخواهند گذاشت که آسیبی به آنها برسد. در نهایت باید گفت باتوجه به اینکه  شرکت شمال بار زیر نظر اتحادیه حمل و نقل زمینی است و یک شرکت ثبت شده رسمی می باشد ، مراجع ذی صلاح ، ناظر بر اقدامات و عملکرد ما هستند که این اطمینان کارفرما را صد چندان خواهد کرد.

جهت اطلاع بیشتر از وضعیت همکاری با ما در برخی مناطق دیگر کلیک کنید:

خدمات اسباب کشی اشرفی اصفهانی

اتوبار محله باغ فیض

خدمات ما در دهکده المپیک

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *