پوشش مناسب یکی از الزامات لازم برای آماده شدن در روز اسباب کشی می‌باشد. روز اثاث کشی مسلما یکی از روزهای شلوغ زندگی ما محسوب می‌شود. لباس و کفشی که در این روز انتخاب می‌کنید باید کاملا راحت باشد و عملکرد شما را در حین کار محدود نکند. استخدام شرکت باربری باعث آسانی فرایند اسباب کشی و همچنین افزایش سرعت کار می‌شود. اگر خودتان بسته بندی اثاثیه را انجام داده باشید، سایرهای اسباب کشی نظیر جابجایی وسایل، حمل و تحویل آنها به منزل جدید شما، بر عهده باربران اتوبار است. در این روز با اینکه قرار است از خدمات شرکت باربری استفاده کنید، اما خودتان همچنان فعال هستید. باید از امنیت خود و اعضای خانواده و اطرافیانتان مطمئن شوید. یکی از راه های انجام این کار این است که توجه داشته باشید که چه چیزی در روز اثاث کشی می‌پوشید.

پوشش لباس مناسب در روز اسباب کشی

حتی اگر فردی مدگرا باشید و همواره اخبار فشن را دنبال کنید، باز در روز اساب کشی کمی به خود راحت گرفته و از این موضوع فاصله می‌گیرید. در روز اثاث کشی باید لباس های راحت و آزاد بپوشید تا بدنتان را خسته نکند. انتخاب لباس مناسب به سلامت و ایمنی شما و اطرافیانتان کمک می‌کند. لباس های انعطاف پذیر را انتخاب کنید. به گونه‌ای که به شما احساس راحتی دهد تا بتوانید انواع حرکات را که معمولا به انجام آنها عادت ندارید انجام دهید. از جمله حرکاتی که در روز اسباب کشی به طور خواه یا ناخواه باید آنها را انجام دهید شامل: بلند کردن وسایل، حرکات کششی، چرخش، راه رفتن به سمت عقب، راه رفتن روی نوک انگشت های پا و … .

درواقع پوشش مناسب در روز اسباب کشی به شما کمک می‌کند تا این حرکات را راحتتر، بهتر و سریعتر انجام دهید. سعی کنید جنس پارچه لباستان از نوع تنفسی یا همان نخی، خصوصا برای اسباب کشی در تابستان، باشد. همچنین پوشیدن شلوار یا پیراهن با جیب های امن عمیق، باعث می‌شود تا به راحتی وسایل مختلف را دم دست داشته باشید.

لباس نامناسب

شلوارها و لباس های تنگ باعث کاهش انعطاف بدن شما و در نتیجه محدود کردن عملکرد شما می‌شوند. بهتر است به جای انتخاب آنها، شلوار راحتی و گشادی انتخاب کنید که در انتهای پاچه های شلوار کمی تنگ باشد. از این طریق هم راحتی شما حفظ خواهد شد و اینکه لبه های شلوار باعث ایجاد مزاحمت در شما نمی‌شود. هنگامی که قسمتی از لباس به شما گیر کند، تعادل شما بهم خواهد ریخت و ممکن است وسیله‌ای که دارید جابجا می‌کنید از دستتان بیافتد و یا سایر مشکلات دیگر ایجاد شود.

جدا از پوشیدن دامن جدا خودداری کرده و از استفاده از یک لباس سرهمی جیب دار می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. پوشش تان حتما باید متناسب با فصلی که اسباب کشی می‌کنید، باشد. اگر در فصول گرم سال در حال اسباب کشی هستید از لباس های خنک و نخی استفاده کنید. اما در فصول سرد سال، حتما از لباس هایی که باعث گرم نگه داشتنتان می‌شود استفاده نمایید.

پوشش کفش مناسب اسباب کشی

در روز اسباب کشی نظمی که خانه قبلا داشته کاملا از بین رفته و همه چیز در هرج و مرج بسیاری به سر می‌برد. حتی اگر تمامی کارهای خود را به طور اصولی به انجام رسانده باشید باز هم همچنان دچار این سردرگمی می‌شوید. در نتیجه شما باید برای موانع غیرمعمول و وقایع ناخواسته خود را کاملا آماده کنید. انتخاب کفش راحت و مناسب نیز همانند لباس مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این نوع پوشش اسباب کشی حتی برای ایمنی شما و افرادی که اطراف شما هستند بسیار مهم است. یک فرایند جابجایی اسباب و اثاثیه تنها با توجه به کفش های نامناسب می‌تواند منجر به دنیایی از مشکل و درد شود.

در روز اسباب کشی فعالیت و راه رفتن زیادی خواهید داشت. داشتن کفشی راحت به طور قابل چشمگیری بر جلوگیری از خستگی شما تاثیر می‌گذارد. همانطور که می‌دانید پا، قبل دوم انسان است؛ به همین منظور نباید آن را تحت فشار و سختی قرار داد. نکته مهمی که در انتخاب کفش باید به آن توجه کنید این است که باید کاملا اندازه پای شما باشد، نه بزرگتر و نه کوچکتر. اطمینان حاصل کنید که کفش هایی کاملا محصور و پوشیده با کف ضد لغزش انتخاب کنید. در صورت امکان، برای حفاظت و راحتی بیشتر در حین کار بسیار مهم است که پاهای شما در کفش کاملا پوشیده باشد. تا در صورت برخود با جسمی دچار صدمه نشوید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست