بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

اگر شما هم نیاز به بسته بندی اثاثیه دارید ، جابه جایی و اسباب کشی از جمله وقایعی است که هر فردی حداقل یک بار در طول عمر خود آن را تجربه کرده است. به طور کلی فرآیند اسباب کشی و جابه جایی ، پروسه‌ ایی سخت ، طاقت فرسا و استرس زا است که نیازمند تمرکز و آمادگی فراوان دارد.

باربری و جابه جایی منزل یا محل کار از مراحل مختلفی تشکیل شده است اما دو مرحله بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل وسایل از مهم ترین آن‌ ها می‌باشد.

دلایل مختلفی باعث ایجاد استرس‌ های ناشی از اسباب کشی می‌شود اما از عمده‌ ترین آن‌ ها می‌توان به ترس از آسیب رسیدن به وسایل اشاره کرد. فاکتور های گوناگونی وجود دارد که اگر آن‌ ها را رعایت کنید وسایلتان در طی پروسه جابه جایی و حمل و نقل دچار آسیب نمی‌شود؛ از جمله آن‌ ها بسته بندی اثاثیه منزل است.

در واقع اگر فرایند بسته بندی وسایل منزل به صورت اصولی و کامل صحیح صورت گیرد ، به جد می‌توان گفت سلامت وسایل شما تا حد زیادی تضمین خواهند شد.

بسته بندی اثاثیه منزل

اگر شما هم به فکر بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا اصولی و تخصصی هستید کافی هست با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم مشخصات خود را ارسال کنید تا کارشناسان شمال بار با شما تماس بگیرند.

بسته بندی اثاثیه منزل فرایندی زمانگیر و طولانی است که نیازمند به حوصله زیادی دارد. به هیچ عنوان بسته بندی وسایل منزل خود را به روز های آخر اسباب کشی نیاندازید چرا که به همان نسبت که به روز موعود نزدیکتر می‌شوید ، دغدغه‌ ها و کار های شما نیز بیشتر می‌شود و برای رسیدگی و انجام سریع کار ها مجبور می‌شوید بر روی بسیار از عوامل ایمنی چشم ببندید.

بسته بندی میز کوچکبسته بندی ویژه میز
بسته بندی کنسول لاکچریبسته بندی تخصصی کنسول لاکچری
بسته بندی آینه و شکستنیبسته بندی ویژه آینه و شکستنی
بسته بندی وسایل منزلبسته بندی تخصصی وسایل منزل

بسته بندی اثاثیه با شمال بار

021-22701012

بسته بندی وسایل منزل

 

حمل و نقل و جایجایی کالاهای اداری و منزل شما در باربری نیاوران شمال بار

مبلمان اداری
گاوصندوق
میز و صندلی های کنفرانس
سیستم و کامپیوتر و ….

نگران هیچ چیز نباشید!
میزهای کنفرانس شما دراز و حجیم هستند؟!
سیستم ها و کامپیوتر های شما حساس هستند؟!
گاوصندوق های شما حامل اسناد و مدارک زیادی هستند؟!

با بسته بندی و باربری ویژه وسایل شما، دیگر جای هیچ نگرانی را برای شما باقی نگذاشته است

بسته بندی با کارتن 5 لایه ضد ضربه

بسته بندی ویژه باربری شمال تهران
19
11

بسته بندی اثاثیه به صورت اختصاصی صورت میگیرد ؟

بله ، درصورتی که درخواست بسته بندی داشته باشید به صورت کاملا ویژه و تخصصی وسایل و اثاثیه شما را به صورت کاملا استاندارد و اروپایی بسته بندی می کنیم که دیگر هیچ نگرانی نداشته باشید

برای تماس با شمال بار برای بسته بندی وسایل منزل چه کار باید کنم ؟

شما میتوانید با ورود به سایت به صورت آنلاین درخواست بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت خود را داشته باشید همچنین با شماره گیری تلفن چهار رقمی 1717 بدون نیاز به پیش شماره مشاورین ما در خدمت شما هستند

بسته بندی اثاثیه منزل توسط شمال بار با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل ها انجام می شود ؟

بله همینطور هست ، تمامی کارگران و رانندگان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این ایام بهترین سرویس را برای شما عزیزان انجام میدهند و جای هیچ نگرانی از این مورد نیست